Nabízíme prodej a odbornou montáž elektronických a kamerových zabezpečovacích systémů od společnosti Jablotron. Výběrem vhodného zabezpečovacího systému můžete zabránit, nebo alespoň včas odhalit možné, nedovolené vniknutí do domu či objektu a předejít tak poškození, či krádeži majetku. Jsme certifikovaným partnerem společnosti Jablotron. Navštěvujeme pravidelně různá školení, a udržujeme tak krok s vývojem této techniky. S výběrem vhodného zabezpečovacího systému Vám rádi poradíme. Nabízíme také kompletní servis a poradenství.

K dalším našim činnostem patří prodej veškeré satelitní techniky. Mimo prodeje a kompletního servisu se Vám postaráme o profesionální montáž, vyhledání signálu, nastavení a zprovoznění přijímače. V neposlední řadě také nabízíme možnost odborného poradenství.

Pro další informace, či dotazy, nás neváhejte kontaktovat na naší prodejně, telefonu nebo e-mailu.


Zabezpečovací technika

Nabízíme prodej a odbornou montáž elektronických a kamerových zabezpečovacích systémů od spol. Jablotron. Poskytujeme kompletní servis.

Satelitní technika

Zajišťujeme prodej a veškerý servis satelitní techniky. Provádíme kompletní montáž včetně zaměření signálu a odborného poradenství.

Jablotron certifikáty

Jsme certifikovaný partner společnosti Jablotron. Pravidelně se účastníme všech potřebných školení a seznamujeme se s dalšími a dalšími novinkami.